Wyobrażam sobie, że robienie opisów bajek dla dzieci jest niezłym hardkorem. Przekonałam się o tym, bo ostatnio obrabiałam texty do magazynu Cyfry +. Muszę tu wrzucić parę fragmentów. Niezły odjazd.

„W nowej szkole towarzyski duszek szybko znajduje przyjaciół – problematyczną mumię Ra i wiecznie gubiącą kończyny Manthę. Razem odkrywają, że dwugłowy dyrektor szkoły planuje przejąć kontrolę nad światem. Czy nietypowym przyjaciołom uda się go powstrzymać?”

„Podczas podrozy do Paconowa na koziołka czyha wiele niebezpieczeństw, z których zawsze wychodzi obronną ręką dzięki swojemu sprytowi i pomocy innych. Wszystkie przygody Koziołka Matołka są dla niego pozytywną nauczką na przyszłość, bowiem pozwalają mu dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającym go świecie”. [nie wiedziałam, że koziołki mają ręce]

„Fifi Niezapominajka jest najsympatyczniejszym małym kwiatowym brzdącem, jakiego dzieci kiedykolwiek miały okazje zobaczyć. Jest kłębuszkiem energii i pomysłów, zawsze pozytywnie nastawiona do otaczającego ja świata. Radosna duszyczka, której nieustanny śmiech jest jak promyk słońca, który rozwesela wszystkich dookoła. Fifi zamieszkuje w Niezapominajkowej wiosce. Jest zawsze zapracowana, bez względu na to czy uważa na swoich przyjaciół, czy pilnuje ogrodu czy tez musi pokrzyżować szyki szalonym łobuziakom Stingo i Slugsy. Czasem zdarza się jej zapomnieć, co powinna zrobić w pierwszej kolejności, ale tylko dla tego ze ma zawsze mnóstwo rzeczy do zrobienia od pracy w ogrodzie po upieczenie pysznej tarty z dżemem, która wszyscy uwielbiają i ciężko jest jej wszystko zapamiętać”.

„Słodki klaun Kiri, papużka gaduła Pipelette, niesforny kocur Ratibus i zdeterminowana akrobatka Laura to członkowie małej wędrownej grupy cyrkowej KIRI. Razem podróżują wędrownym karawanem od miasta do miasta i wystawiają cyrkowe przedstawienie pełne muzyki, akrobacji i zabawnych skeczy w wykonaniu klauna Kiri”.

„Pełne humoru, dynamiczne przygody dwóch odważnych szopów – Abe i Ken’a rozbawią aż do łez fanów kreskówek. Każdy z serialowych chłopaków utworzył bowiem swoją niby-armię przyjaciół i żaden z nich nie myśli o przegranej. Abemu pomaga Front Wyzwolenia Śmieci, w skład którego wchodzi hiper inteligentna wiewiórka, wierny kret i zwariowany skunks. Ken ma w swojej drużynie przebiegłego oposa i cała armie żołnierzy szczurów”.

Reklamy  Skomentuj

  Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

  Logo WordPress.com

  Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Google+

  Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie z Twittera

  Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Facebooku

  Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

  w

  Connecting to %s%d blogerów lubi to: